fbpx
A jelentkezés lezárva

Dán tulajdonú szálcement alapú homlokzati burkolólapok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó Mérnök

Munkaidő: 08:00-16:30

Feladatai között szerepel:

  • Preventív karbantartás tervezése, kivitelezésének irányítása, ellenőrzése.
  • Ad hoc jellegű hibák gyors és szakszerű kezelése.
  • Műszaki fejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és a kiadott munkák koordinálása.
  • Karbantartóink szakmai képzése, fejlesztése.
  • Karbantartási folyamatok hatékonyságának növelése
  • Nem tervezett állásidő csökkentése.

Szükséges tudás a feladatok megoldásához :

  • Gépészmérnöki végzettség.
  • Elmélyült tudás a gépgyártás technológiákban.
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten.
  • AutoCAD ismeret.
  • Tapasztalat min. 5 év

Amit cserébe adunk neked:

Korrekt bérezés
Cafetéria (éves keret Bruttó 450.000 Ft)
bejárási támogatás
bónusz
határozatlan munkaszerződés
szakmai tudásod folyamatos fejlesztése
tréningek biztosítása
barátságos környezet
Stabil, biztos hátterű munkahely