fbpx
A jelentkezés lezárva

Informatikus/Rendszergazda:

Feladatok:

–       Számítógépek összeszerelése, tesztelése
–       Szoftvertelepítés, szoftverüzemeltetés munkaállomásokon, jellemzően Windows környezetben
–       Számítógép-, perifériák- illetve hálózati problémák felderítése, elhárítása
–       Felhasználói problémák kezelése, saját fejlesztésű és általánosan használt kereskedelmi (MS Office, levelezés, stb) szoftverek alkalmazásának a kezelése
–       az alkalmazásokkal kapcsolatos szakmai tanácsadás
–       alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel
–       a fenti munkákat telephelyünkön és jellemzően budapesti ügyfeleinknél látjuk el

Elvárások:

–       Szakirányú informatikai végzettség, minimum 3 éves szakmai tapasztalat
–       „B” kat jogosítvány, legalább 3 éves budapesti autóvezetési gyakorlat, saját személygépkocsi, esetleg motorkerékpár előnyt jelent
–       A felsorolt technológiák többségének megalapozott gyakorlati ismerete: MS Windows 10, MS Windows 7, MS Office, SuSe Linux, Debian
–       Angol szakmai nyelvtudás
–       Jó megjelenés, megfelelő kommunikációs készség

Előnyt jelent:

–       Szerver telepítési tapasztalat Linux és/vagy Windows környezetben
–       tapasztalat szerverek üzemeltetésében, karbantartásában
–       Lotus Notes üzemeltetési, programozási tapasztalat
–       Web programozásban való tapasztalat (PHP, JAVA)
–       Elektronikai munkákban szerzett tapasztalat (forrasztás, mérés, élesztés)

Amit kínálunk:

–       Érdekes, változatos szakmai kihívásokkal teli munkák
–       Versenyképes jövedelem
–       Budapesti, belvárosi telephely, jó közlekedéssel, jó munkakörülményekkel
–       Előrelépési lehetőség
–       Stabilitás (cégünk immár 26 éve van a piacon)

Címkék: , ,