fbpx
A jelentkezés lezárva

Cégünk 1996 óta foglalkozik egyedi célgépek tervezésével és fejlesztésével.

Komplex, kihívásokkal teli műszaki problémákat oldunk meg, elsősorban gépi látáson alapuló technológiával.

Legfontosabb értékeink az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, az együttműködés, a kreativitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség.

Keressük agilis, kreatív új kollégánkat!

Feladatok

  • koncepcionális tervezésben való részvétel
  • célgépek programozása, beüzemelése
  • műszaki egyeztetés a kollégákkal, beszállítókkal, vevőkkel
  • vevőtámogatás

Elvárások

  • szakirányú diploma
  • jártasság a PLC-programozásban (Siemens, Allen-Bradley, Omron stb.)
  • kitűnő műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • önállóság, rugalmasság, alkalmazkodókészség
  • angol vagy német társalgási szintű nyelvismeret
  • utazási hajlandóság itthon és külföldön

Előny

  • műszaki felmérésekben szerzett tapasztalat
  • ajánlatadási és árkalkulációs tapasztalat
  • elektromos tervezési tapasztalat
  • robotprogramozási tapasztalat

Amit kínálunk

  • lehetőség izgalmas műszaki feladatok megoldására
  • inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet