fbpx
A jelentkezés lezárva

1998-óta a magyar épületgépészeti piacon folyamatosan jelen lévő épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó Cégünk fiatalos, lendületes csapatában új munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe: Ajánlatkészítő, előkészítő

Feladatai:

  • Tenderdokumentációk megismerése, mennyiségi ellenőrzése, anyagok kigyűjtése tervekről,
  • Előversenyeztetés (ajánlatok bekérése, ártükrök készítése),
  • Árajánlatok készítése,
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása (minőségtanúsító bizonylatok beszerzése, átadási dokumentációk készítése),
  • Projektvezető munkájának átfogó támogatása, szervezésben való asszisztencia,
  • Műszaki észrevételek és javaslatok kidolgozása.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú, szakirányú épületgépész végzettség,
  • Microsoft Office gyakorlott használata,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, határozottság,
  • Felelősségtudat, igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.
  • Min. 3-5 éves szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Biztos háttérrel rendelkező vállalatnál, fiatalos csapatban való részvétel,
  • Piacképes jövedelem,
  • Vonzó, béren kívüli juttatások,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőségek, csapatépítő programok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva lehet.

Címkék: , ,