fbpx
A jelentkezés lezárva

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres Értékesítő – szakeladó munkatársat veszprémi üzletébe (szerszám, szerelési anyagok, rögzítéstechnika, műszaki műanyagok, festékek, munkaruha)

Feladatok:

kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása

felmerülő kérdések, reklamációk kezelése, a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás

ajánlatadások, megrendelések kezelése

a munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése és pénztárforgalom bonyolítása (pénztárkezelés)

vállalati ügyviteli rendszer kezelése

Elvárások:

középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség

min. 3 év kereskedelemben szerzett tapasztalat2e2f30VYK0IV61RE

udvarias, vevőközpontú hozzáállás

jó kommunikációs készség

önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:

Hasonló szakterületen szerzett áruismeret

Rugalmasság, elkötelezettség

Amit kínálunk:

stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

szakmai fejlődési lehetőség

versenyképes jövedelem

egy műszakos munkarend