Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz gépkezelőket keresünk az alábbi feladatok ellátására, 3 műszakos munkarendben.

Feladatok:

Ipari csapok és szelepek műanyaggal történő bevonása fröccsöntő és extrúderes technológiával;
Szerelő állomásokon végezett tevékenységek , valamint töltő, automata présgépen, hűtő folyamatok végrehajtása;
Műanyagfröccsöntő gép kezelése, gyártott darabok nyomon követése;
Álló- és körkemence, hűtőprés, behordó rendszer kezelése;
Az előírt dokumentációs rendszer vezetése

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel gyártásban/termelésben szerzett legalább 2 éves tapasztalattal
Hosszútávú munkalehetőséget keresel egy stabil munkahelyen
Szeretnél egy jó csapatban dolgozni
Szívesen dolgoznál egyedi gyártásban, érdekes technológiával

Amit kínálunk:

Havi bruttó 310 000 Ft alapbér + havi bruttó 30 000 Ft műanyagüzemi bónusz
Havi bruttó 32 500 Ft cafateria a belépéstől kezdődően
Bejárás támogatása szerződéses járattal vagy tömegközlekedéssel 100%-ban
Sportolási lehetőség támogatása

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni/érdeklődni a “JELENTKEZEM” gombra kattintva lehet!

Hirdető: Opus Európa Kft.