Dolgozz a környék egyik legdinamikusabban növekvő vállalatának saját, belső csapatában! A VOLTA egy elektromos autóipari beszállító cég, amely akkumulátorokba gyárt rézfóliát a legmodernebb eljárás útján, automata gépsorokkal. Jelenleg az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

ALÁLLOMÁS KEZELŐ

Legfőbb feladataid:

Az alállomás működésének biztosítása, tervezett kapcsolás végrehajtása, valamint az elektromos rendszerek megbízható működésének állandó fenntartása;
Rendszeres időszakos karbantartások elvégzése;
A munkakörhöz kapcsolódó feladatok folyamatos adminisztrálása SAP rendszerben;
Szoros együttműködés az automatizálási és villamosmérnök csapattal, illetve külső vállalatokkal.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

Villanyszerelői és alállomás kezelői végzettség;
Legalább 3 év feldolgozóiparban szerzett elektromos karbantartói és minimum 2 év alállomás kezelői tapasztalat;
Készenléti idő vállalása, későbbiekben a 2 műszakos munkarendben való munkavégzés.

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

Tapasztalati szinted szerint motiváló alapbért ajánl partnerünk;
Étkezési támogatás pénzbeli kifizetés formájában;
Ezen felül már próbaidő alatt is nettó 28 000 Ft-ot biztosítanak Szép kártyára;
Utazástámogatás: nettó 35 Ft/km vagy a bérlet 86%-a;

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkarend: 1 műszakos munkarend; készenlét heti váltásban (hétvégén is).

Hirdető: GI Group Hungary Kft.

Állás részletei