A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről. Filozófiájuk ,,Önre figyelünk, hogy segíthessünk!” Csatlakozzon Ön is!

Feladatok:

Hőformázó üzem berendezéseinek beállítása
Gépkezelői feladatok
Termékek ellenőrzése
Csomagolás
Adminisztráció, műszaki napló vezetése

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség
Műszakbeosztás vállalása

Munkaidő

Megszakítás nélküli munkarend, 2+2 napos rendszerben, amelynél két munkanapot mindig két pihenőnap követ, így a hónap fele teljesen szabad! 2 nap nappal (06:00 – 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 – 06:00), 2 nap pihenő

Amit kínálunk

Azonnali kezdés
Kiszámítható, stabil jövedelem, 1408 Ft- os órabér+ műszakpótlékok
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Heti kifizetés
Barátságos légkör
Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Ferencváros szívében

Előnyt jelent:

Gyári munkatapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a lenti rövid űrlap kitöltésével!

Hirdető: Humán Centrum Kft.

Állás részletei