A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről. Filozófiájuk ,,Önre figyelünk, hogy segíthessünk!” Csatlakozzon Ön is!

Feladatok:

Habtermékek (pl. jógamatracok) csomagolása, címkézése, dobozolása
Egyszerű, betanított gépkezelési feladatok ellátása

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség
Heti legalább 3-4 munkanap vállállása

Munkaidő Hétfőtől péntekig, választható műszakrenddel, 8 órás munkarend szerint.

Délelőtt: 06.00 – 14:00
Délután: 14:00 – 22:00
Éjszaka: 22:00 – 06:00

Amit kínálunk

Azonnali kezdés
Kiszámítható, stabil jövedelem, 1207 Ft- os órabér (a délelőttős műszak esetén), délután +30, éjszaka +60%-os műszakpótlék
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Heti kifizetés
Barátságos légkör
Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Ferencváros szívében

Előnyt jelent:

Gyári munkatapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a lenti rövid űrlap kitöltésével!

Hirdető: Humán Centrum Kft.