A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

AMS-RTK géptelepi technikus

munkatársat, sárbogárdi alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

új gép értékesítéshez kapcsolódó AMS-RTK alkalmazások műszaki berendezéseinek telepítése, üzembe helyezése, aktiválása
az értékesített gépekhez kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás
intelligens, precíziós gazdálkodásra alkalmas gépkapcsolatok összeállítása, gépek nullszervizelése
technológiai újdonságok oktatása
szakmai képzéseken való aktív részvétel

Számunkra az ideális jelölt:

középfokú gépészeti, autószerelői vagy autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik
néhány éves szerelési tapasztalattal bír
magabiztos informatikai ismeretek tulajdonosa
megbízhatóan, pontosan, következetesen végzi munkáját
jó együttműködési képességgel rendelkezik

Előnyt jelent:

autóelektronikai műszerész végzettség
AMS-RTK rendszerek ismerete
ISOBUS rendszer ismerete
angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Sárbogárd

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

versenyképes havi alapjövedelem
béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
Sárbogárdon kívüli lakhely esetén bejárás támogatása
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Hirdető: Kite Zrt