fbpx

A KITE Zrt. több mint négy

évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető

mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő

alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon

számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint

a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

AMS-RTK géptelepi technikus

munkatársat, győrszemerei géptelepünkre.

Leendő kollégánk feladatai:

új gép értékesítéshez kapcsolódó AMS-RTK alkalmazások műszaki berendezéseinek telepítése, üzembe helyezése, aktiválása
az értékesített gépekhez kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás
intelligens, precíziós gazdálkodásra alkalmas gépkapcsolatok nullszervizelése
a hatékony gépüzemelést támogató rendszerek bemutatása, oktatása
a technológia újdonságok oktatása
szakmai képzéseken való aktív részvétel

Számunkra az ideális jelölt:

középfokú gépészeti, autószerelői vagy autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik
néhány éves szerelési tapasztalata van
magabiztos informatikai ismeretekkel bír
megbízhatóság, pontosság, következetesség jellemzi
jó az együttműködési képessége

Előnyt jelent:

autóelektronikai műszerész végzettség
AMS-RTK rendszerek ismerete
ISOBUS rendszer ismerete
angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Győrszemere

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

versenyképes havi alapjövedelem
alapbéren felüli, teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem
béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
mobiltelefon, laptop, tablet
szakmai továbbképzéseken való részvétel
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Hirdető: Kite Zrt