fbpx

Feladatok:

Fehérnemű csomagolása
Komissiózás
Egyéb raktári folyamatok ellátása

Elvárások:

Általános iskolai végzettség
Pontosság, precizitás
Határozatlan idejű munkaviszony vállalása
Azonnali munkába állás

A munkáltató ajánlata:

Teljes munkaidős munkaviszony
Egy műszakos munkarend (5.50-14.05)
Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. logisztikai Partnercége számára keres munkatársakat csomagolói munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hívja a 06202401114-es telefonszámot, vagy keresse fel irodánkat Győrben az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei