fbpx

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatósága

AUTÓBUSZOK, TROLIBUSZOK KARBANTARTÁSÁHOZ, JAVÍTÁSÁHOZ
szakembert keres

Főbb feladatok:

autóbuszok szakmaspecifikus javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
járművek hatósági vizsgára felkészítése
a javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

autószerelő / gépjármű szerelő / autóvillamossági szerelő / autóelektronikai műszerész vagy a felsoroltak valamelyikével egyenértékű végzettség
egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

autóbuszok, teherautók karbantartásában javításában szerzett tapasztalat
C vagy D kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
versenyképes jövedelem
Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
cafeteria-juttatás
vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Munkavégzés helye:

BKV Zrt Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság választott divíziója

A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot kérünk!

Munkakezdés ideje:

azonnali/folyamatos

Hirdető: BKV Zrt.