Gödi partnerünk számára keressük Automatizáló technikus munkatársukat, bővülési terveik megvalósítására.

automatizált alapanyag-ellátási rendszerek üzemben tartása, karbantartása és
felügyelete
felhasználói felületek, illetve az automatizált folyamatok megismerése és
menedzselése
a gyártás folyamatos és magas szintű támogatása
a rendszerekben fellépő esetleges hibák elemzése, javítása

Elvárások / Requirements

minimum szakközépiskolai végzettség
legalább alapfokú angol nyelvtudás
folyamatos műszak vállalása (3 nap nappal 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap éjjel 18:00-6:00)

Előnyt jelent:

nagyvállalati gyártástámogató rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
szakmai végzettség (programozói, informatikai, számítástechnikai)

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Stabil nemzetközi háttér
Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása
Oktatások, képzések
Meleg étkeztetés helyben
Modern munkakörnyezet

Hirdető: Randstad Hungary Kft.

Állás részletei