A magyar közlekedés fejlesztése érdekében működő cégünk környezetbarát Mercedes buszok gyártására keres kollégákat Debrecenbe.

Milyen feladataid lesznek?

Elektromos szerelési munkákat kell majd végezned

Műszaki dokumentációkat kell értelmezned és egyszerű vázlatokat készítened

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha rendelkezel autóvillamossági és/vagy autóelektronikai ismeretekkel és felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak

Ha tudod vállalni, hogy hétfőtől péntekig 5:40-től 14:00-ig kell dolgoznod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Nettó 230.000 – 300.000 Ft közötti bérezésre számíthatsz tapasztalattól függően

Nettó 36.500 Ft Cafeteria juttatás 3 havonta

Utazási támogatást biztosítunk számodra vagy ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk

Hol fogsz dolgozni?

Debrecenben, a Határ út mellett található telephelyen

Ha tetszett, amit olvastál jelentkezz a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címen bérigény megjelölésével.

Hirdető: Starjobs Magyarország

Állás részletei