Csatlakozz egy közel 30 éve stabilan működő vállalathoz, ahol piacvezető autó márkákkal foglalkozhatsz.

Feladatok:

Szerelői feladatok elvégzése
Szakmai tanfolyamokon, képzéseken való részvétel

Elvárások:

Szakirányú szakmunkás bizonyítvány
Önálló munkavégzés
Precízség
Teljesítmény orientált szemléletmód, hatékony, minőségi munkavégzés
Felelősségvállalás, jó döntéshozó képesség
B. kategóriás jogosítvány

Előny:

Alapfokú számítógépes ismeret
SKODA, VW, SEAT, VW haszonjármű, CITROEN szerelésben való jártasság vagy elvégzett tanfolyamok
Több éves szakmai tapasztalat

Amit mi kínálunk:

Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
Modern és igényes munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat
Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
Kiemelt bérezés
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezésed a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Valent Autó Kft.

Állás részletei