Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BARISTA

Az álláshoz tartozó elvárások:

Hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat
Italismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Specialty kávé és latte art tapasztalat
Fruitsys rendszerismeret
Éttermi-társalgási szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

A kávézó kínálatában lévő italok elkészítése
Bár rendben tartása
Vendégek udvarias, a bisztró színvonalának megfelelő kiszolgálása

Megbízóról:

Szarvason, a Holt-Körös festői környezetében épült exkluzív Újváros Bisztró keresi leendő barista munkatársát.

Célunk egy olyan elegáns vendéglátóhely megalkotása volt, ahol vendégeink jól érzik magukat, akár egy kávé melletti beszélgetésre ugranak be vagy akár vacsora mellé szeretnének elfogyasztani egy különleges koktél, vagy bortételt.

Csapatunkba olyan szakképzett és motivált barista jelentkezését várjuk, akivel közösen képviselhetjük az Újváros Bisztró életérzést.

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés, forgalom utáni jutalék
Szakmai továbbképzés
Kiszámítható munkarend
Stabil, megbízható céges háttér
Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Hirdető: WORKLIFE Hungary

Állás részletei