fbpx

Befűző

Feladatok:

– Az új felrakások befűzése a hurkológépbe

– A hurkológépen lévő, csak részben felhasznált alapanyagok ragasztása és visszavitele a raktárba.

– Besegít az új felrakással való gépindítás szakaszában előforduló szálszakadások javításában.

Elvárások:

– Pontos, precíz munkavégzés

– Monotonitástűrés

– 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

– Hosszú távú munkalehetőség

– Légkondicionált, jó hangulatú, tiszta munkakörnyezet

– Műszakpótlék

– Határozatlan idejű munkaszerződés

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Szentgotthárd

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szombathely@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9700 Szombathely, Széchenyi utca 1.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.