Belföldi közúti áruszállítással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BELFÖLDI TEHERGÉPJÁRMŰVEZETŐ

Megbízóról:

1984 óta foglalkozik belföldi közúti áruszállítással

Fő profiljuk az ömlesztett anyagok (dolomit, kavics) szállítása

A szállítási feladatokat nyerges szerelvényekkel, valamint szóló tehergépjárművekkel végzik

Egész éves foglalkoztatásra kínálnak munkalehetőséget

Az álláshoz tartozó elvárások:

C vagy C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőket keresünk
Az állás betöltéséhez szükséges okmányok: gépjárművezetői kártya, GKI-kártya

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Billencses tapasztalat
Veszprém 30 km-es körzetében lévő lakhely

Főbb feladatok, munkák:

Gépjárművel kiállni a megadott felrakóra, ott a megadott árut felvenni, majd azt a célállomásra elszállítani és ott lebillenteni
Csak belföldi munkavégzés – telephelyi kezdéssel és zárással.

Amit kínálunk:

Hosszú ideje meghatározó szereplő a magyar piacon, munkatársaink többsége évek óta minket választ
Stabil munkahelyet kínálunk dinamikusan fejlődő cégünknél
A feladat az 561/2006/EK rendelet keretein belül mindig elvégezhető, nálunk szabadok a hétvégék
Munkába járási támogatás
Céges telefon
Munkavégzéshez szükséges munkaruha biztosított.

Munkavégzés helye:

Dunántúl

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary