Benzinkút szerelő és karbantartó kollégánkat keressük Pápára, B kategóriás jogosítvánnyal. Elektroműszerészi vagy villanyszerelői végzettség szükséges!

Feladataid lesznek:

Benzinkúti berendezések karbantartása és javítása
PLC Gépek javítása és karbantartása

Elvárások:

„B” kategóriás vezetői engedély
Hasonló műszaki területen szerzett tapasztalat
Elektroműszerészi vagy villanyszerelői végzettség szükséges
Utazási hajlandóság, rugalmasság (hetelés/kiküldetés)
Problémamegoldó képesség
Műszaki érzék, műszaki érdeklődés

Előnyök:

Szakmunkás bizonyítvány (gépjármű technikus, műszerész, valamilyen gépész, autószerelő, vízvezeték szerelő, villanyszerelő, mechatronikai gépész, liftszerelő, háztartási gépszerelő)
Vagy középfokú műszaki végzettség (elektromos vagy mechanikus/gépész végzettség)

Amit kínálunk:

A szaktudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
Megállapodás szerinti bejelentett bér, mobiltelefon, tablet, munkavédelmi eszközök, cégautó
Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony, 40 órás munkarend hétköznapi munkavégzéssel (kb. 7-15:30)
Megbízható, stabil, fejlődő és jövőorientált vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony – Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Pápa

Ha érdekel az állás, ne habozz, jelentkezz még ma!

Hirdető: Pay4Labour Zrt.

Állás részletei