Ha fontos számodra a bejelentett munkaviszony, a nyugodt és nagyon-nagyon tiszta munkahelyi légkör, akkor jelentkezz hozzánk és dolgozz velünk!

Zsámbékon található partner cégünkhöz keresünk betanított CNC gépkezelő pozícióba munkatársakat.

Piacvezető magyar tulajdonú, független európai vállalatnál dolgozhatsz, akik több, mint 60 országban forgalmazott termékpalettával vannak jelen a piacon és műlencsék gyártásával foglalkoznak.

Feladatok:

Apró műanyagipari termékek gyártása;
CNC vezérlésű esztergagépek, marógépek, egyéb félautomata robotizált eszközök automatizált kezelése,
Termékek felületének ellenőrzése mikroszkóp segítségével;
Gépkezelés tiszta környezetben;
Termékek szemrevételezéssel és mérőműszerrel történő ellenőrzése;
Maximum 2 gép egyidejű kezelése.

Elvárások:

Középfokú végzettség és alapfokú informatikai ismeret;
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Monotónia tűrés és precizitás;
Legyél kiegyensúlyozott és önmagadra igényes.
Éles látás

Munkaidő: 3 műszakos munkarendben, napi 8 óra

Bérezés: A munkaerő piacon kiemelkedően magas alapbér!

+ Pótlékok, bónuszok, éves bónusz, munkába járási támogatás, éves cafeteria keret

Előnyök:

A munkavégzés fizikailag nem megterhelő;
Dolgozhatsz ülve vagy állva, ahogy neked kényelmes;
Családias, nyugodt és gyönyörű munkakörnyezet;
Tényleg csapatjátékos és jó fej kollégákkal fogsz együttműködni.

Munkavégzés helye: Zsámbék

Kiválasztás, belépés folyamata:

Miután megkaptuk az önéletrajzodat, telefonos beszélgetésre készülj, majd ha egyeznek az elképzeléseink, személyes találkozó Zsámbékon a munkavégzés helyén.

Amennyiben elnyerte a tetszésedet az álláslehetőség, jelentkezz a “JELENTKEZEM” gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!

Hirdető: MENTON Jobs Kft.

Állás részletei