Közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ / OPERÁTOR

Elvárások

Minimum 8 általános iskolai végzettség
2 műszak vállalása

Előny:

Alkatrészgyártásban és gépi forgácsolásba szerzett tapasztalat

Munkatárs feladatai:

Eszterga és marógépek kiszolgálása alapanyaggal
Munkalap által megadott utasítások szerinti munkavégzés
Elkészült alkatrészek ellenőrző méréseinek elvégzése és dokumentálása

Megbízóról:

Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykednek

A folyamatos technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan szeretnék jelenlegi 90 fős csapatukat lelkes, lojális és kiváló kollégákkal bővíteni

Amit ajánlunk:

Alapbér (egyéni elbírálás alapján) + mozgóbér
Műszakpótlék (30%)
Negyedéves bónusz
Ajánlási bónusz
Munkába járási támogatás
Mentor program

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary