fbpx

Csomagolási, vákuumozási feladatok
Húsrészek darabolása, formázása ollóval, késsel

Elvárások / Requirements

1 illetve 2 műszak vállalása (területenként változó)
8 általános iskolai végzettség
Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára) tűrése

Amit nyújtunk / Benefits

Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz, cafetéria

Élelmiszercsomag juttatás és rezsi támogatás

Munkába járási támogatás – busz és autó (30 Ft/km)

Ingyenes céges buszjáratok:

Békéssámson-Erzsébet-Hódmezővásárhely
Mártély-Mindszent-Szegvár
Mindszent-Szegvár
Maroslele-Hódmezővásárhely
Sarkad
Derekegyház
Gádoros-Újváros-Fábiánsebestyén-Dónát-Eperjes
Tiszakürt-Csépa-Szelevény-Kunszentmárton
Tömörkény-Csanytelek-Felgyő-Csongrád
Kengyel-Martfű-Tiszaföldvár-Cibakháza-Nagyrév-Cserkeszőlő-Kunszentmárton
Mindszent-Szegvár , Öcsöd

Céges szerződés,

Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

Szentesi munkavégzés.

Jelentkezzen a “JELENTKEZEM” gombra kattintva vagy telefonon az alábbi számon: +36 20 373 29 69!

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei