Egy magyar érdekeltségű anyavállalat hosszútávra keres munkaerőt!

Jelentkezz, hogy te is tagja légy ennek a fiatalos és lendületes csapatnak!

Főbb feladatok:

Gyártósor kiszolgálása, csomagológépek töltése

Kézi anyagmozgatás

Vetőmagos zsákok címkézése

Esztétikus, stabil raklapra pakolás (7-14 kg, maximum 25 kg)

Gyártósor melletti betanított munkavégzés

Időszakosan, gépek takarításában való aktív részvétel

Felettes beosztása alapján más kollégák segítése

Munkaidő:

1 műszakos munkarend (07:00-15:30)
Munkakezdés: 06:45
Kiemelt szezonban (július-november): 07:00-17:30 vagy 07:00-19:30

Túlóra: előre egyeztetett, havonta 2 szombatot tudni kell vállalni
A megrendelések számától függően 8-10-12 órás műszakok (8 óra feletti ledolgozott óraszám 50%-os túlóra pótlékkal kerül kifizetésre)

Elvárások:

Legalább 8 általános iskolai végzettség

Bejárás megoldása (munkakezdés reggel 6:45)

Üzemorvosi alkalmasság

Kitartó, csapat-centrikus gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

Tervezhető beosztás alapján történő munkavégzés

Stabil céges háttér

Jó kollektíva

Kedves, segítőkész vezetők

Bérezés:

Bruttó 225.000 Ft alapbér

Jelenléti prémium: bruttó 21.000 Ft

Bruttó 36.000 Ft-ig terjedő teljesítmény bónusz

18.000 Ft SZÉP kártya juttatás

Túlóra +50% túlóra pótlékkal korrekten fizetve

Hétköznapi túlóra – minden hónapban elszámolva – 150%

Hétvégi túlóra – minden hónapban elszámolva – 200%

Bejárás támogatása (15 Ft/km üzemanyag vagy 86% bérlettámogatás)

Amit még tudni kell:

Buszmegálló közvetlen a cég előtt, illetve a vasútállomás 100 m-re található.

Az első 3 hónapban csak cipőt és maszkot, 3 hónap után teljes munkaruházatot biztosít a cég.

Most már csak jelentkezned kell, melyet az alábbi módon tehetsz meg:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc) vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi email-címre:

05729@dologido.hrszoftver.hu

További információért keresse fel Metzger Katát az alábbi elérhetőségek egyikén:

+36 20 513 2720

metzger.kata@viapangroup.com

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.