fbpx

Feladatok:

Kézi és gépi anyagmozgatás
Betonacél hajlító és daraboló gépek kezelése
Árukiadás

Elvárások:

Önálló precíz munkavégzés
Fizikai terhelhetőség, állóképesség
Minőségi előírások és szabályok betartása
Általános iskolai bizonyítvány

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Targonca vezetői jogosítvány

Munkáltató ajánlat:

Kiemelt alapbér
1 műszakos munkavégzés
Munkába járás támogatás
Stabil megbízható munkahely
Előrelépési lehetőség
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet a részletekről, telefonon a 06 20 414 3177 vagy 06 88 400 453-as telefonszámon tud. Személyesen a Man at Work Kft ügyfélszolgálati irodájában a Vszprém Ady Endre u. 3 szám alatt.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.