A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Biztonsági őr

pozícióba kollégát

Feladatok:

Az ügyfelek/vásárlók zavartalan fogadásához szükséges feltételek biztosítása
Fizikai és műszaki védelem biztosítása
Elkötelezettség a látogatók és a kollégák biztonsága iránt, a helyiségek és a tárgyak megfigyelés, valamint az eltulajdonítás és az anyagi károk megelőzése

Elvárások:

Referenciákkal igazolt végzettség és biztonság területén szerzett többéves tapasztalat
Segítőkészség, jó kommunikációs képesség és kedvesség
Empátiaérzék
Rugalmasság, pozitív hozzáállás
Képesség a potenciális kockázatok, valamint az emberek és vagyon biztonságát fenyegető lehetséges veszélyek azonosítására, valamint vészhelyzetben való kezdeményezőkészség vállalása
Rendszeres képzés iránti elkötelezettség
Pszicho-fizikai felkészültség

A munkáltató ajánlata:

Családias hangulat, kiemelkedő munkakörülmények
Bejelentett, stabil, hosszútávú munkahely
Bejárás támogatása
Munkaidő: Hétfőtől szombatig 10:30 – 18: 30

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. családi vállalkozásként üzemelő kereskedelmi egység számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.