Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Van már tapasztalatod CNC gépek kezelésében? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Multinacionális hátterű, mérőműszerek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat CNC esztergagép kezelő pozícióba. Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

NCT100 vezérlésű gépek kezelése, szerszámkorrekciók, szerszámcserék végrehajtása
Elkészült alkatrészek mérése mérőeszközökkel
Általános gépkarbantartási feladatok elvégzése
Elvégzett munkafolyamatok, mérések dokumentálása

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség
CNC forgácsolási munkatapasztalat
Mérőeszközök ismerete, mérési tapasztalat
Terhelhetőség és jó állóképesség
Önálló, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
Monotonitást tűrő képesség
Előny: NCT gép vezérlés ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

családias, összetartó cég
igényes munkakörnyezet
biztos, multinacionális háttér
versenyképes bérezés

Hirdető: Randstad Hungary Kft.