Partnercégünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat.

Feladatok:

Betanítás után CNC gép kiszolgálása.

Amit kínálunk

Bér: bruttó 1.150,-Ft / óra
+30%-os műszakpótlékok
Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak Nagykanizsa, Csurgó, Kaposvár, Keszthely, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Görgeteg,Barcs Elvárások:

Nappali tagozatos jogviszony
Megbízhatóság
betöltött 18. életév
3 műszak vállalása

Munkaidő

Három műszakos munkarend
06.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-06.00
A munka 2022.06.15-08.31. tart
Heti 40 órás munkavégzés

Előnyt jelent:

Folyamatban lévő CNC tanulmányok

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a “ráérés” alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen vagy a 06 70 510 4220-sa vagy a 06 70 452 9058-as számon!

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet