Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Egri telephelyű fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő

Feladatok:

Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
Egyedi alkatrészek, munkadarabok elkészítése,
A legyártott termékek minőségének ellenőrzése,
Műszakvezető utasításainak követése, betartása,
Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

Szakirányú végzettség,
FANUC programnyelv ismerete,
Megszakítás nélküli munkarend vállalása,
Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások, utazás támogatása,
Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Igényes, modern munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör,
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Eger.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait – Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.