Az 1984-ben első japán-magyar vegyesvállalatként létrejött, és azóta is sikeresen működő Polifoam Kft. – amely jelenleg a japán tulajdonban lévő Trocellen Csoport tagja – a közép-kelet-európai térség legnagyobb múlttal rendelkező, kémiailag térhálósított polietilén hab gyártója.

Feladatok:

A kistancolt terítékekből termékek elválasztása a hulladéktól, vágási élek, bemetszések, hibátlan meglétének ellenőrzése
Meghatározott mennyiségű termékek becsomagolása, előírás szerint felcímkézése
Minőségellenőrzési tevékenységek elvégzése, dokumentumálása
A legyártott termékek ellenőrzése minőségi és mennyiségi szempontból
Kartonba csomagolt kész termékek átrakodása konténerbe, késztermék mozgatása
A keletkezett nem megfelelő termékek előírás szerinti elkülönítése, jelölése és a tárolóhelyre való szállítása
A termeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

Aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony nappali tagozaton
Betöltött 18. életév
Jó fizikum

Munkaidő

Heti 40 óra vállalása
8 órás műszakokban történő munkavégzés
Augusztus 8.-ig végezhető diákmunka

Amit kínálunk

Bruttó 1207 Ft/óra
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1350 Ft lesz
Azonnali munkakezdés
Munkába járás térítése (15 Ft/km vagy HÉV bérlet térítése)
Rövid távú diákmunka-lehetőség

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet

Állás részletei