Műszaki termékek értékesítését végző piacvezető multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk Budapest 23.kerületi logisztikai központba versenyképes kereseti lehetőséggel állandó nappalos munkarendbe csomagoló-áruösszekészítő munkakörbe. A munkafeladatok sokrétűsége miatt szakosodhatsz a rendelések ellenőrzésére és azok feldolgozására, csomagolásra, rakatolásra vagy éppen dobozhajtogatásra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Internetes felületen leadott rendelések napi szintű feldolgozása
Rendelésellenőrzési feladatok ellátása
Rendelések összekészítése, dobozba történő elhelyezése térkitöltő anyag segítségével
Csomagcímkék nyomtatása és dobozokra történő felvitele

Elvárások

Minimum szakmunkásképző végzettség
Pontos, precíz hibamentes munkavégzés
Alapfokú számítógép-felhasználói ismeretek
Megbízható, terhelhető személyiség

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Utazási költségtérítés) korrekt bérelszámolással
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: egy műszakos, állandó nappalos műszak
Munkavégzés: hétfőtől péntekig
Bejárás támogatás
Hosszú távú munkalehetőség
Kulturált munkakörülmények

Hirdető: Kangaroo Group Kft

Állás részletei