Veszprémi víz- gáz- fűtés szereléssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégát csőszerelő munkakörbe.

Amit kínálunk:
Heti 5 napos munkavégzés (hétfőtől péntekig)
Magas szintű szakmai irányítás
Profi eszközpark
Stabil megrendelői háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Főállás vagy vállalkozói jogviszony
Korrekt bérezés
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Lakóépületek belső fűtési rendszereinek kialakítása, valamint ezek karbantartása és javítása
Vízhálózatok kiépítésében, javításában, karbantartásában való részvétel
Gázkészülékek beüzemelésében, javításában, cseréjében való részvétel
Gázhálózatok korszerűsítésében való részvétel

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni, érdeklődni lehet a Jelentkezem gombra kattintva.

Tel.: +36-30/582-0866

Hirdető: Opus Európa Kft.

Állás részletei