fbpx

Főbb feladatok:

Gépjárműveik (haszongépjárművek, személyautók, autódaruk) szerelési, javítási feladatainak ellátása

Egyéb berendezések szerelési feladatainak elvégzése

Hibaelhárítás

Amit Partnerünk vár Öntől:

Autószerelő, gépszerelő vagy hasonló műszaki végzettség

Műszaki-mechanikus ismeretek

Hidraulikai, elektronikai ismeretek

Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, min. 1-3 év

„B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, de nem feltétel:

Autódaru szerelésben szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

Sokoldalú és változatos feladatok

Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, sikeres és növekvő családi vállalkozásban

Munkaruha és egyéb védőfelszerelés biztosítása

Szakmai betanítás, képzés és továbbképzés

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Fix alapbér + teljesítményarányos havi bérprémium + cafetéria + év végi jutalom

Céges mobiltelefon

Személybiztosítás

Munkásszállás biztosítása vidéki lakhely esetén

Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület

Jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei