fbpx
A jelentkezés lezárva

Magyar tulajdonú, ipari megoldásokat, műszaki szolgáltatásokat nyújtó megbízónknak keresünk Műszaki Üzletkötő pozícióba munkatársat

Feladatok

· tervezett vevőlátogatás, AKTÍV személyes és digitális kapcsolattartás PROAKTIVITÁS
· új lehetőségek felkutatása, alkatrészgyártás, célgépgyártás, karbantartás, lakatosipar és egyéb fejlesztések területén
· kereskedelmi tételeink megismertetése és értékesítése meglévő partnereknél
· riportok készítése látogatásokról eredményekről
· árajánlatadásban, felmérésekben, való aktív részvétel a mérnökcsapat bevonásával
· kitűzött célok elérése
· Új vevők felkutatása megismerése ( Google és Facebook kampány segítségével )
· céges portfólió ismertetése,
· vevői bizalom kiépítése, számos személyes kapcsolat kiépítés idővel az új vevőknél is
· új igények felkutatása, ajánlatkérések generálása
· kereskedelmi tételek megismertetése és értékesítése

Elvárások, kit keresünk?

· Minimum középfokú műszaki végzettség
· Műszaki tapasztalat, jártasság alkatrész és gépgyártás területén vagy rálátás ezekre a területekre üzletkötés szempontjából,
· jó műszaki érzék
· Műszaki értékesítő cégnél szerzett kereskedelmi üzletkötői tapasztalat ( Csapágy, hajtástechnika, szenzorika, gépépítő elemek, stb. )
· 3-5 év tapasztalat
· Angol nyelvtudás fontos
· Számítógép felhasználói ismerete fontos
· B kategóriás jogosítvány elkerülhetetlen.

Amit nyújtunk

· Alapfizetés és havi bónusz negyedéves elszámolással tervteljesülés esetén
· Céges gépjármű
· Mobiltelefon
· Laptop
· Szakmai képzések
· Csapatépítők évente többször

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: , , ,