A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességükhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

Feladatok:

Lean, EHS és Operations projektekkel kapcsolatos adminisztráció
Mérnöki feladatokban való segítségnyújtás
Kimutatások, riportok készítése Excelben
Kollégák napi munkájának segítése

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan mérnöki területen
Felhasználói szintű MS Office ismeret
Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 között heti minimum 24 óra vállalása
Legalább 4 hónapos gyakornoki idő

Amit kínálunk

Bruttó bér: 1800 Ft/óra
Utazási költségtérítés
Diplomamunka elkészítésének lehetősége
Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
Hosszú távú diákmunka
Rugalmas munkarend
Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a “ráérés” alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet

Állás részletei