A modern épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása;
Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása;
Elektromos és épületgépészeti rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás, javítás, napi ellenőrzés;
Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra;
Havaria helyzetek kezelése.

Elvárások / Requirements

Villamos al-állomás kezelői képesítés (22kV fölött);
Épületvillamossági vagy villanyszerelő végzettség;
Folyamatos 12 órás munkarend vállalása;
Túlórák vállalása;
Problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság;

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk / Benefits

Rugalmas beosztás,
Színvonalas munkakörnyezet,
Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség,
Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Hosszútávú munkalehetőség.

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei