elektronikai karbantartási és felújítási feladatok elvégzése
gyártóberendezések elektromos hibáinak javítása
a cserélt tartalék fődarabok megjavítása
új gyártási módszerek elsajátítása, a kidolgozásban és a bevezetésben való aktív közreműködés
költségcsökkentésre és a minőség javítására való törekvés
a gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása
pótlásra szoruló alkatrészek rendeltetése
a termeléssel és minőségbiztosítással való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

középfokú erősáramú végzettség
számítástechnikai alapismeretek
proaktív, problémamegoldó személyiség
4 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

kiemelt bérezés
műszakpótlékok
egyedülálló juttatási csomag
túlóra lehetőség
munkábajárási támogatás
hosszútávú munkalehetőség
szakmai fejlődés és előrelépés
modern gyártástechnológia
tiszta munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft