Ismerős számodra a fémipar és a karbantartási feladatokban is otthonosan mozogsz?

Az alumínium fólia gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégákat Tatabányára.

Munkád során ezek a feladatok várnak rád:

Elektromos berendezések kezelése, karbantartása;
Eseti meghibásodás elhárítása és tervezett karbantartások végrehajtása;
Közműberendezések üzemeltetése és karbantartása, mérőórák leolvasása;
Új gyártógépek telepítésében való részvétel.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

Legyen középfokú elektronikai végzettséged;
Legyen gyártó berendezések elektronikai karbantartásában szerzett tapasztalatod;
Tudd vállalni a 12 órás folyamatos műszakrendet.

Nem elvárás, de előnyt jelenthet:

​​​​​​Feszültség Alatti Munkavégzési igazolvány;
Emelőgép kezelői jogosítvány (targonca,daru,kosaras emelő);
Épületkarbantartásban szerzett tapasztalat.

Amit az ügyfelünk kínál:

Teljes juttatási csomag: átlagosan nettó 450.000 Ft/hó;
Bejárás támogatás: gépkocsival nettó 15 Ft/km vagy a bérletek 86%-a;
Családias hangulat, hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkarend: 12 órás folyamatos műszakrend (rövid és hosszú hét váltakozása).

Hirdető: GI Group Hungary Kft.