Dinamikusan fejlődő és növekvő dél-koreai autóipari partnercégünk új kollégákat keres az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

A következő feladatok várnak rád;

A épülő gyár kapcsán felmerülő műszaki tevékenységekben való segédkezés;
Az érkező termelő berendezések üzembe helyezése, megismerése, technológiai speciálitások elsajátítása;
Az üzembehelyezések után a termelő berendezések tervezett és ad-hoc karbantartása lesz a fealdatod egy modern, nagyon automatizált gyártási környezetben.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

Legyen középfokú elektronikai végzettséged;
Legyen gyártó berendezések elektronikai karbantartásában szerzett tapasztalatod, de frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk;
Tudd vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet!

Ami plusz pontot jelenthet:

Darukezelői jogosítvány;
Hegesztésben szerzett tapasztalat;
Angol nyelvtudás.

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

Átlagosan nettó 380 000 Ft-os fizetés jellemző;
Ezen felül már próbaidő alatt is nettó 28 000 Ft-ot biztosítanak Szép kártyára;
Utazástámogatás: nettó 35 Ft/km vagy a bérlet 86%-a;
Folyamatos 12 órás műszaknak köszönhetően rövid és hosszú hetek váltakoznak (A hét: 2 munkanap, B hét: 5 munkanap) – betanulás alatt 2 műszakos munkarend.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkarend: Folyamatos 12 órás műszakrend

Hirdető: GI Group Hungary Kft.

Állás részletei