Meghatározó autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk Elektromos karbantartó munkatársat.

Feladatok:

Gépek, berendezések tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, illetve megelőző karbantartása
A termelés folyamatosságának biztosítása, gépek és berendezések hibajavítása
Az üzemben lévő gépek, berendezések és termelőeszközök rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv, az előírt ellenőrzések, mérések végrehajtása
Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése

Elvárások:

Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret.
Szenzortechnikai ismeret.
Minimum 2 év szakmai tapasztalat.
Több műszak vállalása (folyamatos munkarend 12 órában, 4 nap munka,4 nap pihenő)
Precíz, pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

Régióban kiemelkedő bérezés: Kezdő alapbér : bruttó 553000 Ft+emelt műszakpótlék +vasárnapi pótlék +havi bónusz+ negyedéves bónusz, majd magasabb, sávos bérezés, plusz 13. havi fizetés
Vonzó juttatási csomag (Cafeteria a 4.hónaptól, étkezési támogatás)
Lakhatási támogatás 100 km-nél távolabbról költözőknek.
Folyamatos munkarend: 4 nap munka/ 4 nap pihenő
Támogató vállalati környezet,befogadó csapat
Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, kolleganőnk Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.