fbpx

Feladatok:

Termelő berendezések karbantartása, javítása, fejlesztése
Villamos hálózat építése, üzemeltetése javítása, karbantartása
Berendezések villamos javítása, felülvizsgálata
Hibakeresési a meghibásodott berendezéseken, majd a hiba kiküszöbölése
A karbantartási tervek összeállításában a berendezésekre vonatkozóan való segédkezés

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai technikus stb.)
Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
Három műszakos munkarend vállalása
Pontos, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatások (Jelenléti bónusz, 13. havi stb.)
Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
Munkába járás támogatása (tömegközlekedés esetén 100%-ban térített, autós bejárás esetén nettó 15ft/ km

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.