A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
keres
Elektromos karbantartó
pozícióba kollégát.

Feladatok:

Elektromos berendezések kezelése, karbantartása
Hibák azonnali javítása a folyamatos termelés biztosítása
Szükséges alkatrészek engedélyeztetése és rendelése
PLC vezérelt gépek karbantartása, szükség esetén módosítás igénylése, hiba felismerés
Gépek telepítésében, gyárindításban való villamossági részvétel
Villanyszerelési szabványok és szabályok betartása

Elvárások:

Villanyszerelő végzettség vagy erősáramú berendezésszerelői, kezelői képesítés
FAM-os igazolvány
Tanulási, fejlődési hajlandóság
Kezdeményező hozzáállás
Jó problémamegoldó képesség
Többműszakos, folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Előny:

Villamosságban szerzett tapasztalat
Targonca, daru, emelőgép kezelő jogosítvány
Érintésvédelmi szabványossági vizsga
20 KV hálózatkapcsolási engedély

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés
Cafetéria
Jelenléti bónusz
Bejárási támogatás
Fejlődési lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség
Továbbképzések
Multinacionális környezet, családias hangulat
Induló beruházás, változatos feladatok

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.