fbpx

Partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Elektromos Szerviztechnikus

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerültet

Főbb feladatok:

Automata gyártógépek és berendezések műszaki állapotának fenntartása

Alkatrészbeszerzés kezdeményezése, ügyintézése

Tevékenységének dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Végzettség szerint Elektroműszerész vagy Technikus

Erős, elsősorban analóg áramkör-technikai ismeretek

Elektronikus áramkörök hibakeresésében és javításában szerzett gyakorlat (nem villanyszerelői)

MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)

3 műszakban való munkavégzés

Önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás

Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

Angol vagy német nyelvű műszaki dokumentáció önálló használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Ipari elektronika, automatika ismerete

ISO9001/IATF 16949 minőségirányítási ismeretek

Nagyvállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Munkaruha

Havi bónusz

13. , 14. havi fizetés

Hirdető: Starjobs Magyarország