A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Elektromos targoncaszerelő

pozícióba kollégát

Feladatok:

Elektromos targoncák javítása, karbantartása
Szervizes feladatok ellátása

Elvárások:

Műszaki végzettség (autó elektronikai műszerész)
Elektromos targoncák szerelésében szerzett tapasztalat
Számítógépes ismeret
Biztos szakmai háttér, aktív több éves tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

Hivatalosan bejelentett munkaviszony, stabil munkahely
Kiemelt bérezés
Egy műszakos, 8 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)
Fix munkavégzési hely
Magas szintű szakmai továbbképzés
Új innovációk folyamatos megismerése

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.