fbpx

Feladatok:

• Automatizált gépek, egyedi berendezések elektromos tervezése
• Műszaki rajzok és dokumentációk változásainak követése, karbantartása
• Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, korszerűsítése
• Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és gyakorlati alkalmazása
• Szoros együttműködés az adott projekt résztvevőivel

Elvárások:
• Elektromos tervezői tapasztalat
• CAE tapasztalat (elsősorban E-PLAN)
• Legalább középfokú műszaki szakirányú végzettség (elektronikai/mechatronikai)
• Kiváló problémamegoldó-, és elemzőkészség

Előny:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:
• Versenyképes fizetés
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
• Hosszú távú perspektíva egy versenyképes vállalatnál
• Fiatalos csapat, modern munkahelyi körülmények
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:
Veszprém és időszakosan belföldi partnereink telephelyei

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.