Budapest 22. kerületébe keressük Élelmiszeripari szakmunkás munkatársainkat, akár azonnali kezdéssel! Havi 15 munkanap!

Alapbér bruttó 550.000 Ft / hó

Feladataid lesznek:

Labormérési feladatok
Fermentációs folyamat felügyelete – biztosítása

Elvárások:

Élelmiszeripari technikum
Fermentációs folyamat ismerete
12 órás munkavégzés vállalása

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszútávú, biztos munka
Kiszámítható munkavégzés (2 nap munka, 2 nap pihenő)
Műszakok: 05:30-17:30-ig és 17:30-05:30-ig
Cafeteria már a belépés napjától (bruttó 30.000 Ft)
Megemelt délutáni és éjszakai műszakpótlékok (délután 35%, éjszaka 55%)
Bejárási támogatás: autóval 25 Ft / km (Budapesten belül is!)
Munkaruhát biztosítunk

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony – Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület

Ha érdekel az állás, ne habozz, jelentkezz még ma!

Hirdető: Pay4Labour Zrt.

Állás részletei