fbpx

Élőállat szalagról történő függesztése a gépsorra
Kábításhoz kapcsolódó műveletek elvégzése
Vágási feladatok elvégzése és ellenőrzése

Elvárások / Requirements

1 műszak vállalása – állandó délelőttös műszak
8 általános iskolai végzettség
Jó fizikai állapot, terhelhetőség
Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára) tűrése

Amit nyújtunk / Benefits

Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz, cafetéria
Üzemi bónusz már az első ledolgozott órától
Élelmiszercsomag juttatás és rezsi támogatás
Munkába járási támogatás – busz és autó (30 Ft/km)
Ingyenes céges buszjáratok:

Gádoros, Fábiánsebestyén, Eperjes, Szentes

Tiszakürt, Csépa, Szelevény, Kunszentmárton, Szentes

Tömörkény, Csanytelek, Felgyő, Csongrád, Szentes

Kengyel, Martfű, Tiszaföldvár, Cibakháza, Nagyrév, Cserkeszőlő, Kunszentmárton, Szentes

Mindszent, Szegvár, Szentes

Öcsöd, Kunszentmárton, Szentes vonalon

Céges szerződés
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Szentesi munkavégzés

Érdeklődni: 06-20/256-60-60

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei