Murvabányászattal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐGÉP KEZELŐ

Megbízóról:

1997 óta foglalkozik murvabányászattal

Fő profiljuk az út-, mély- és közműépítésekhez szükséges dolomittermékek osztályzása és törése Földmunkavégzés, épületek bontása is profilukba tartozik

Egész éves foglalkoztatásra kínálnak munkalehetőséget

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gépkezelői végzettség / jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány
Építőipari gépek (homlokrakodó, kotró, kombigép) kezelésében szerzett tapasztalat
Veszprém 30 km-es körzetében lévő lakhely

Főbb feladatok, munkák:

Bányaterületen és/vagy külsős helyszínen történő rakodási és egyéb gépi munkák elvégzése
A munkavégzés a telephelyen és/vagy annak 20-30 km-es vonzáskörzetében történik

Amit kínálunk:

Hosszú ideje meghatározó szereplő a magyar piacon, munkatársaink többsége évek óta minket választ
Stabil munkahelyet kínálunk dinamikusan fejlődő cégünknél
A feladat az normál munkaidő keretein belül elvégezhető, nálunk szabadok a hétvégék
Munkába járási támogatás
Céges telefon
Munkavégzéshez szükséges munkaruha biztosított

Munkavégzés helye:

Dunántúl

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary