Amerikai hátterű multinacionális gyártócéghez keresünk ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI KOORDINÁTOR-t, aki a mérnökök jobb kezeként segítené összefogni a külsős-belsős karbantartói csapatot.

Feladatok, amikre számíthatsz:

A gyárépület problémamentes működésének támogatásáért leszel felelős elektromos oldalról;
Karbantartások megtervezése, összehangolása, kisebb létszámú csapat támogatása és koordinálása lesz a feladatod;
Meglévő és új folyamataik sztenderdizálása;
Kivitelezések, karbantartási munkálatok dokumentálását végzed majd;
Folyamatos kapcsolatban leszel a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkaidő: 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 6:00 – 14:30

Te vagy az ideális pályázó, ha:

Rendelkezel erősáramú villanyszerelői képesítéssel;
Épületkarbantartás területén van már némi tapasztalatod;
Nem szükséges csoportvezetői tapasztalat, a lényeg, hogy határozottan, megfelelő kommunikációs eszközökkel tudd menedzselni a csapatot, össze tudd szervezni munkájukat;
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, megfelelően tudsz priorizálni;

Miért éri meg jelentkezni?

Alapbéren felül 13. havi bért kínálnak, próbaidő után cafeteriát OTP Szép kártyára;
Utazástámogatás: autóval nettó 27 Ft/km;
Céges autóbuszokat biztosítanak környező településekről, Pest, Heves és Nógrád megyéből;
Albérlet támogatást is igénybe vehetsz, valamint helyi meleg étkezési lehetőséget;
Fejlődési és előrelépési lehetőséget nyújtanak, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.

Hirdető: GI Group Hungary Kft.