fbpx

A munkavégzés közben várható főbb feladatok:

– érmék darabszámának ellenőrzése, rendszerezése,

– érmefeldolgozó gépek kezelése, érmék csomagolása

– érmezsákok átvétele, átadása

– kisebb adminisztrációs munkák.

A munkakörhöz tartozó elvárások:

– legalább általános iskolai végzettség,

– együttműködési készség és team-munkára való alkalmasság,

– nagyfokú monotónia tűrés

– alapszintű számítógépes ismeretek,

– 10-15 kg-os érmezsákok emeléséhez megfelelő fizikum

– a munka jellege miatt férfiak jelentkezését várjuk

– feddhetetlen előélet.

A munkakörrel kapcsolatos főbb információk:

– hétfőtől-péntekig tartó havi vezénylés szerinti munkavégzés (havi 15-16 munkanap),

– egy műszakos éjszakai munkarend (21:00-09:00 között),

– 4/2 heti műszakok

A Jelentkezés módja:
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a kapcsolati adatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.